26 سال نوآوری و خلاقیت در صنعت آسیابانی افتخار ماست

انسان با کار و مهارت خود غلات را پروش می‎دهد و به نان تبدیل می‎کند. شرکت Genç Değirmen در سال 1990 در راستای افزایش بهره‎ وری کارِ انسان از طریق افزایش مهارت ‎های او، فعالیت خود را آغاز کرد. Genç Değirmen  به همراه کادر مجرب خود، تجهیزات و کارخانجات تولید آرد و سمولینا را، توسط شبکه توزیع بین المللی خود، به 36 کشور جهان ارائه می‎دهد.

 

هارمونی تکنولوژی و مهارت

Genç Değirmen از زمان تاسیس‏ در جهانی در حال توسعه و پیشرفت، همواره تلاش نموده تا در زنجیره تامین نیاز روز افزون انسان به غذا در صدر نوآوری و خلاقیت قرار بگیرد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز CAD-CAM ، ماشین‏ آلات CNC و نگرش منطقی به تکنولوژی‎ های‏ پیشرفته تولید، به تولیدی بدون نقص دست یافته است. در تمامی مراحل تولید، از واحد رنگ‎ زنی که پوششی بدون عیب را با سرعت بالا برای ماشین آلات فراهم می‏کند، تا کارگاه تولید قطعات چوبی، از آخرین تکنولوژی ‎های روز برای تولید استفاده می‎ شود. این شرکت از انباری مدرن برای تامین قطعات و لوازم مورد نیاز بهره می ‎برد.

 

بیش از 250 پروژه بی‎ نقص

تجربیات Genç Değirmen این شرکت را به یک ارائه دهنده ی قدرتمند راه‏ حل‏ های کلیدی، در تمامی مراحل تولید، از طراحی تا مونتاژ، مبدل ساخته‏ است. این شرکت مفتخر به تحویل بیش از 250 پروژه کامل، در زمان مقرر و با کیفیت مورد نظر می‎باشد. Genç Değirmen با تاسیس واحد تحقیق و توسعه، با طراحی و تولید پروژه‏های جدید، به سمت موفقیت روز افزون در حال حرکت است. این شرکت به همراه کادر مجرب خود، که با فلسفه مدیریت کیفیت همگام شده‏ اند، به طور پیوسته برای رسیدن به قله موفقیت در عرصه رقابت تلاش می‎کند.

نیروی پشتیبانی پس از فروش شرکت، با کمک به ارائه عملکرد کامل تمامی ماشین‏ ها، همواره مسیر پیشتازی شرکت را در ارائه آخرین دستاوردهای خود هموار می‎سازد.

 

نیرویی جوان در هر زمان

 Genç Değirmen با اهداف و استراتژی‏ های مشخص، برای افزایش سهم خود در بازار جهانی و پیشرفت و استحکام در صنعت، راه خود را ادامه می‏دهد.

 

سیاست‎ های کیفیت

Genç Değirmen :

در تمامی مراحل تولید، از طراحی تا خدمات پس از فروش، بر پایه اصل رضایتمندی مشتری رفتار می‏کند.

با بهبود سیستم کیفیت خود، برای ارائه خدمات بهتر تلاش می‏کند.

همگام با جهان درحال تغییر و نوآوری، با اهمیت دادن به سرمایه‏گذاری بر روی آموزش، تکنولوژی و نیروی انسانی، خود را به روز نگه می‎دارد.

از طریق ایجاد محیط‏ تولید با‌‎ کیفیت و پویا و مطابق با استانداردهای بین ‏اللملی، روحیه رقابتی خود را حفظ می‏کند.

 

ارزش‏ ها

Genç Değirmen همواره والاترین ارزش های انسانی را سرلوحه عملکرد خود قرار داده است.

آنچه در راستای تحقق ارزش ‎های انسانی انجام می ‎دهد:

احساس دین به جامعه موجب گردیده تا تمامی فعالیت‏ های تولیدی که امکان آسیب‏ رساندن به سلامت انسان را دارد، حذف گردد.

فعالیت خود را بدون آسیب به محیط زیست انجام دهد.

به آموزش ‏ها و نیازهای کارکنان اولویت دهد.

فهم کاری صادقانه و اصولی را سرلوحه قرار دهد.

از شرایط ایجاد معاملات غیر منصفانه پرهیز کند.

 

افق دید Genç Değirmen برای آینده

تبدیل شدن به یکی از مهم‎ترین شرکت ‎های تولیدکننده ماشین‎ آلات آسیابانی، نخست در ترکیه و سپس در سطح جهانی.

Genç Değirmen تلاش می‎کند تا با از میان برداشتن موانع، موفقیتی افتخارآمیز برای ترکیه باشد.

 

وظایف Genç Değirmen

تبدیل شدن به شرکتی که با افزایش رضایت مشتریانش، به آنها این امکان را می‎دهد تا با تکنولوژی روز این صنعت همگام شوند و فعالیت‎ های خود را توسعه دهند. این شرکت به وظایفش در خصوص این جامعه آگاهی دارد و به اصول اخلاقی پایبند است.

Genç Değirmen با آگاه بودن به مسئولیت‏ هایش پیش می‏رود.


ویژگی ما

تولید با استانداردهای روز بین المللی

خدمات پس از فروش

نوآوری

سرعت و دقت در اجرا


اخبار


پروژه ها