شرکت جهان کالای بهروش در سال 1385 به عنوان یک شرکت تجاری در ایران تاسیس شد تا به پشتوانه تجربیات چندین ساله موسس خود، درجهت ایجاد پایه های شرکتی بزرگ، حرکت کند. فعالیت اولیه این شرکت در زمینه ماشین آلات NC و CNC کار بر روی مفتول و تسمه بود که برای چند شرکت فعال در صنعت خودروسازی تهیه شد. این شرکت با اخذ نمایندگی انحصاری چند شرکت سازنده دستگاه‎های کار بر روی مفتول و تسمه ، فعالیت خود را در صنایع مختلف و در سراسر ایران گسترش داد.
در حال حاضر شرکت جهان کالای بهروش در زمینه ماشین‎آلات کار برروی مفتول و تسمه، نمایندگی انحصاری شرکت‎های زیر در ایران می‎باشد:
- شرکت کره جنوبی DONGSEO AUTOTECH CO.,LTD.
- شرکت کره جنوبی A-TECH CO.,LTD.
- شرکت تایوانی PLUSPRING MACHINERY CO.,LTD.
- شرکت چینی GOLD LION SPRING MACINE CO.,LTD.
شرکت جهان کالای بهروش در راستای تکمیل فعالیت‎های خود ، تامین مفتول و تسمه خامِ صنعتگران را نیز در دستور کار قرارداد و نمایندگی انحصاری شرکت‎های زیر را اخذ نمود:
- شرکت کره جنوبی N International Steel
- شرکت کره جنوبی B2K Steel
- شرکت کره جنوبی DSR
- شرکت ترکیه ای KROMTEL
- شرکت هندی BIJOY
- شرکت چینی Jiangsu Hongyang Steel Wire Products Co., Ltd.
شرکت جهان کالای بهروش با ارائه طیف کاملی از محصولات (محصولاتی با توانایی ها و قیمت های مختلف) ، راهنمایی مشتریان با ارائه مشاوره فنی و آموزشی توسط افراد متخصص و همراهی مشتریان با ارائه خدمات پس از فروشِ مسئولانه ، توانسته پاسخگوی تمامی نیازهای صنعتگران ایران در زمینه دستگاه‎های کار بر روی مفتول و تسمه باشد.
این شرکت با فروش و خدمات فنی و تجاری مبتکرانه و گسترده در طی سال های گذشته، کارآمدیِ تفکر و روشِ خود را در اقتصادِ ایران اثبات کرده است.


ویژگی ما

تولید با استانداردهای روز بین المللی

خدمات پس از فروش

نوآوری

سرعت و دقت در اجرا


اخبار


پروژه ها


اطلاعات تماس بخش ماشین آلات