26 سال نوآوری و خلاقیت در صنعت آسیابانی افتخار ماست

انسان با کار و مهارت خود غلات را پروش می‎دهد و به نان تبدیل می‎کند. شرکت Genç Değirmen در سال 1990 در راستای افزایش بهره‎وری کارِ انسان از طریق افزایش مهارت‎های او، فعالیت خود را آغاز کرد.                  Genç Değirmen  به همراه کادر مجرب خود، تجهیزات و کارخانجات تولید آرد و سمولینا را، توسط شبکه توزیع بین المللی خود، به 36 کشور جهان ارائه می‎دهد.

هارمونی تکنولوژی و مهارت

Genç Değirmen از زمان تاسیس‏اش در جهانی در حال توسعه و پیشرفت، همواره تلاش نموده تا در زنجیره تامین نیاز روز افزون انسان به غذا در صدر نوآوری و خلاقیت قرار بگیرد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز  CAD-CAM ، ماشین‏آلات CNC و نگرش منطقی به تکنولوژی‎های‏ پیشرفته تولید، به تولیدی بدون نقص دست یافته است. در تمامی مراحل تولید، از واحد رنگ‎زنی که پوششی بدون عیب را با سرعت بالا برای ماشین آلات فراهم می‏کند، تا کارگاه تولید قطعات چوبی، از آخرین تکنولوژی‎های روز برای تولید استفاده می‎شود. این شرکت از انباری مدرن برای تامین قطعات و لوازم مورد نیاز بهره می‎برد.

بیش از 250 پروژه بینقص

تجربیات Genç Değirmen این شرکت را به یک ارائه دهنده قدرتمند راه‏حل‏های کلیدی، در تمامی مراحل تولید، از طراحی تا مونتاژ، مبدل ساخته‏ است. این شرکت مفتخر به تحویل بیش از 250 پروژه کامل، در زمان مقرر و با کیفیت مورد نظر می‎باشد. Genç Değirmen با تاسیس واحد تحقیق و توسعه، با طراحی و تولید پروژه‏های جدید، به سمت موفقیت روز افزون در حال حرکت است. این شرکت به همراه کادر مجرب خود، که با فلسفه مدیریت کیفیت همگام شده‏اند، به طور پیوسته برای رسیدن به قله موفقیت در عرصه رقابت تلاش می‎کند.

نیروی پشتیبانی پس از فروش شرکت، با کمک به ارائه عملکرد کامل تمامی ماشین‏ها، همواره مسیر پیشتازی شرکت را در ارائه آخرین دستاوردهای خود هموار می‎سازد.

نیرویی جوان در هر زمان

 Genç Değirmen با اهداف و استراتژی‏های مشخص، برای افزایش سهم خود در بازار جهانی و پیشرفت و استحکام در صنعت، راه خود را ادامه می‏دهد.

 

سیاستهای کیفیت

Genç Değirmen :

  • در تمامی مراحل تولید، از طراحی تا خدمات پس از فروش، بر پایه اصل رضایتمندی مشتری رفتار می‏کند.
  • با بهبود سیستم کیفیت خود، برای ارائه خدمات بهتر تلاش می‏کند.
  • همگام با جهان درحال تغییر و نوآوری، با اهمیت دادن به سرمایه‏گذاری بر روی آموزش، تکنولوژی و نیروی انسانی، خود را به روز نگه می‎دارد.
  • از طریق ایجاد محیط‏ تولید با‌‎ کیفیت و پویا و مطابق با استانداردهای بین‏اللملی، روحیه رقابتی خود را حفظ می‏کند.

 

ارزش‏ها

Genç Değirmen همواره والاترین ارزش های انسانی را سرلوحه عملکرد خود قرار داده است.

آنچه در راستای تحقق ارزش‎های انسانی انجام می‎دهد:

  • احساس دین به جامعه موجب گردیده تا تمامی فعالیت‏های تولیدی که امکان آسیب‏ رساندن به سلامت انسان را دارد، حذف گردد.
  • فعالیت خود را بدون آسیب به محیط زیست انجام دهد.
  • به آموزش‏ها و نیازهای کارکنان اولویت دهد.
  • فهم کاری صادقانه و اصولی را سرلوحه قرار دهد.
  • از شرایط ایجاد معاملات غیر منصفانه پرهیز کند.

 

چشم انداز ما

افق دید Genç Değirmen برای آینده

تبدیل شدن به یکی از مهم‎ترین شرکت‎های تولیدکننده ماشین‎آلات آسیابانی، نخست در ترکیه و سپس در سطح جهانی.

Genç Değirmen تلاش می‎کند تا با از میان برداشتن موانع، موفقیتی افتخارآمیز برای ترکیه باشد.

 

 

ماموریت ما

وظایف Genç Değirmen

تبدیل شدن به شرکتی که با افزایش رضایت مشتریانش، به آنها این امکان را می‎دهد تا با تکنولوژی روز این صنعت همگام شوند و فعالیت‎های خود را توسعه دهند. این شرکت به وظایفش در خصوص این جامعه آگاهی دارد و به اصول اخلاقی پایبند است.

Genç Değirmen با آگاه بودن به مسئولیت‏هایش پیش می‏رود.